Vyhledávání


Kontakt

PCH stavby s.r.o.
Nerudova 801
27801 Kralupy nad Vltavou

Tel: 607820018

E-mail: stavby@chvojkastavby.cz

Volná místa


Jsme malá stavební firma, zabýváme se širokým spektrem stavebních činností- rekonstrukce, novostavby, střechy, bytová jádra, fasády,
zámkové dlažby atp. především pro soukromý sektor, na trhu fungujeme od roku 2002. Náš cíl je provádět kvalitní řemeslo, tak aby náš zákazník byl spokojen a rád nás doporučil dalším lidem. Zakládáme si na dobrém jménu a férovém jednání, jak se zákazníky, tak se spolupracovníky.


Průběžně hledám řemeslníky na různé pracovní pozice na stavbě pro dlouhodobou nebo občasnou spolupráci.


Stavby provádíme v Praze a ve středních Čechách. Hledáme skutečné profesionály a kvalitní řemeslníky. 


Požaduji: praxi na stavbě, pracovitost, manuální zručnost, znalost pracovních postupů, základních stavebních technologií a materiálů,  svědomitost, samostatnost, smysl pro detail, schopnost učit se novým věcem, ochotu dojíždět za prací, profesionalitu, nekonfliktnost a slušnost. Vlastí auto podmínkou, živnostenský list výhodou, ne však podmínkou.


Nabízím: nadstandartní finanční ohodnocení dle výkonu a schopností, různorodou práci, práci v malém kolektivu, příspěvek na dopravu, vzdělávání v nových stavebních technologiích, dlouhodobou spolupráci, přátelský přístup a férové jednání.


Hledám skutečné profesionály a kvalitní řemeslníky, vzdělání ani věk není důležitý.
V případě zájmu můžete vyplnit dotazník níže nebo mě neváhejte kontaktovat.

Tel: +420 607 820 018

email: stavby@chvojkastavby.czFormulář pro zájemce o spolupráci

Pokud máte zájem o spolupráci vyplňte a odešlete prosím tento formulář, v případě potřeby Vás budeme kontaktovat a dohodneme další podrobnosti spolupráce. Tyto informace budou sloužit výhradně pro naše interní potřeby a nebudou nikomu jinému zpřístupněny.

Zvolte soubor