Vyhledávání


Kontakt

PCH stavby s.r.o.
Nerudova 801
27801 Kralupy nad Vltavou

Tel: 607820018

E-mail: stavby@chvojkastavby.cz

Realitní činnost

 

V rámci realitní činnosti nabízíme prodej bytů, rodinných domů a pozemků. Realitní činnost se týká samozřejmě i komerčních objektů jako jsou nájemní domy, výrobní a obchodní objekty, historické objekty, sklady atd.

 

Velmi úzce spolupracujeme s jednou z největších a nejúspěšnějších realitních kanceláří v ČR.

 

Zařídíme Vám:

 

Prodej Vaši nemovitosti

Je pro Vás důležitá nejlepší cena nebo rychlý prodej? Zařídíme prodej nemovitosti podle Vašich potřeb. Můžeme Vám zajistit masivní celoplošnou i lokální inzerci, nabídneme nemovitost poptávajícím klientům a další propagaci vaší nemovitosti. Zajistíme Vám kompletní servis, včetně právních služeb a ostatních úkonů potřebných k bezproblémovému prodeji vaší nemovitosti.

 

Výkup nemovitostí a vyřešení exekuce

Potřebujete rychle vyřešit Vaši finanční situaci? Zařídíme Výkup Vaši nemovitosti nebo úhradu dluhů. Peníze dostanete v nejkratším možném čase.

 

Seženeme Vám nemovitost

Nemáte čas hledat nemovitost? Sdělte nám Vaši představu a nechte to na nás. Najdeme Vám nemovitost dle Vašich představ.


Do té doby, pokud vaši nemovitost neprodáme jsou naše služby zdarma

Peníze dostáváme až když provedeme dohodnutý úkon.


Pokud neprodáváte, ale znáte někoho kdo prodává nebo se prodávat nemovitost chystá, dejte nám tip a dostanete po prodeji 10% z naší provize, pokud se pohybujete mezi lidmi může to pro Vás být zajímavý způsob přívýdělku.Akce pro rok 2018

Pro nové prodávající klienty a tipaře naše společnost připravila na každý den slosování o zájezd do Dubaje pro dvě osoby.

Hledáte zaměstnání?

Zajímala by vás práce v realitách? Chcete být pánem svého času? Chcete mít výdělky dle Vašich zásluh a schopností? Chcete být nezávislí? Chcete pracovat s lidmy? Chcete pracovat pro jedničku na Českém trhu realit? Chcete se učit od úspěšných lidí v této branži? Chcete cestovat po světě? Pokud ano, zkontaktujte mě, dohodneme si nezávaznou schůzku a dám Vám bližší informace.

Hledám realitní služby

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Vyplňte formulář a spojí se s Vámi realitní makléř, který vám podá bližší informace o možné spolupráci.