Vyhledávání


Kontakt

PCH stavby s.r.o.
Nerudova 801
27801 Kralupy nad Vltavou

Tel: 607820018

E-mail: stavby@chvojkastavby.cz

Novostavby rodinných domů

 

Chystáte se změnit vaše bydlení? Chcete si postavit nový dům? Obraťte se na stavební firmu Chvojka stavby, která staví novostavby rodinných domů na klíč v Praze a Středočeském kraji. Nabízí komplexní dodávky v oblastech výstavby klasických a nízkoenergetických rodinných domů na klíč, rekonstrukcí a dalších činností z širokého spektra pozemního stavitelství. Jsme schopni zajistit všechny potřebné stavební práce, které jsou s realizací stavby spojené. Samozřejmostí je i zajištění a dodávka stavebního materiálu. Díky svým kvalifikované pracovní síle zajistíme komfortní bydlení s ohledem na ekonomii a zdravé životní prostředí. Klademe vysoký důraz na všeobecnou spokojenost klienta a kooperující obchodní partnery.

 

Rozhodli jste se stavět, ale potřebujete s celým projektem pomoc?  Kontaktujte zkušené odborníky .

 

My se postaráme o vše potřebné. Výsledkem bude domov vašich snů, do kterého se budete každý den rádi vracet. Ozvěte se ještě dnes a brzy budete bydlet.

 

 

Hrubá stavba domu nebo kompletní novostavba rodinného domu na klíč

 

Zajistíme veškeré stavební práce i dodávku kvalitního materiálu a stavba vašeho nového domu bude rychle hotová. Ušetřete čas i peníze.

 

 

Projekční činnost

 

Zajistíme vám veškerou potřebnou projektovou dokumentaci. Využijte služeb našich profesionálních projektantů. Můžeme Vám nabídnout i ekonomické řešení a dáme Vám na výběr z více než 1100 typových projektů.

 

 

Zajištění stavebního pozemku

 

Najdeme Vám stavební pozemek dle vašich požadavků a zajistíme Vám veškeré právní služby spojené s koupí parcely.

 

 

Financování stavby

 

Hypoteční poradce Vám vybere ideální řešení na bankovním trhu pro financování vašeho rodinného domku.

 

Chcete postavit rodinný dům na klíč? Kontaktujte nás.